Czasopisma

W bibliotece znajdują się następujące czasopisma

AKTUALNA PRENUMERATA

Dwutygodnik "Cogito" poświęcony jest dla każdego ucznia i służy jako idealna pomoc w przygotowaniu się niemal do każdego przedmiotu. Oprócz dokładnych materiałów powtórzeniowych, znaleźć tutaj można artykuły poświęcone problemom młodych, twórczość uczniowską (wiersze i opowiadania), a także informacje o kierunkach studiów

Miesięcznik komputerowy, w którym każdy pasjonat informatyki znajdzie coś dla siebie. Do pisma dołączona jest płyta DVD z programamiomawianymi w piśmie.

Kwartalnik "Język polski w liceum" to idealny materiał powtórzeniowy dla ucznia, a także kompendium wiedzy dla nauczycieli języka polskiego.

Miesięcznik "Biblioteka w szkole" to pismo nauczycieli-bibliotekarzy. Zawiera aktualne informacje dotyczące prawa bibliotecznego a także jest idealną pomocą w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez szkolnych.

Miesięcznik "Aura" poświęcony jest tematyce związanej z przyrodą, biologią i ochroną środowiska.

Miesięcznik "Napędy i sterowanie" zajmuje się nie tylko automatyką przemysłową, ale również branżami z dziedziny aparatury kontrolno-pomiarowej, energoelektroniki, systemów zasilających, układami zabezpieczeń oraz specjalistycznym oprogramowaniem dla energetyków, elektryków, automatyków.

Dwumiesięcznik branżowy dla właścicielisalonów fryzjerskich, fryzjerów oraz wszystkich zainteresowanych. Zawiera ciekawe porady i profesjonalne zdjęcia fryzur.

Miesięcznik psychologiczny. Zawiera ciekawe teksty i odpowiada na często zadawane pytania przez młodych ludzi.
POLECAMY.

PRENUMERATA WSTRZYMANA
(dostępne starsze numery czasopism)

Magazyn komputerowy "NEXT" to idealne czasopismo dla wszystkich zainteresowanych technologią informacyjną. Do czasopisma dołączona jest płyta DVD z ciekawymi programami komputerowymi.

Specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Czasopismo traktujące o archeologii. Ciekawe opisy, niewiarygodne zdjecia czynią z tego magazynu niezwykła lekturę.

Miesięcznik edukacyjny dla uczniów, o uczniach, szkołach i uczelniach.

Tygodnik traktujący o aktualnych wydarzeniach w Polsce i na świecie.